ASLAN BURCU 2019 YILI YORUMU:
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

ASLAN BURCU 2019 YILI YORUMU:

15 Ocak 2019 - 17:59

ASLAN BURCU 2019 YILI YORUMU:

   Gururlu , abartmayı seven Arslan Burçları 2019 yılında biraz olsun ‘oh’ diyecekler. Özellikle 1.5 senedir Arslan & Kova  Aksı’ndaki Ay ve Güneş Tutulmaları  , bunların karşı konulmaz kadersel etkisi Arslan Burçları’nı hem olgunlaştırdı hem de yordu.  Kadersel Tutulma Etkileri’nin ağıir  etkilerinin biraz olsun bitmesi , rahat hareket edebilmelerine imkan sağlıyor Arslan Burçları’nın.

    Arslan Burcu yöneticisi Güneş bir tek Arslan Burcu’nu yönetir. Arslan Burcu ismine , aslına uygun olarak abartmayı seven , zenginlik , servet sahibi , şifa veren  , gruplarda lider , öncü olan , sahnelerde hep kürsü de olan , hem kendisinin , partnerinin ve çocuklarının dikkat çekmesini , başarılı olmasını seven , iyi , yürekli ve tutkulu…. Bu sene hemen hemen hepsini yaşayacak ve yaşatacak Arslan Burçları.

   Gökyüzünün ele , avuca sığmaz gezegeni Uranüs Koç Burcu geri hareketi bitip , 14 Mart’tan sonra Boğa Burcu’na geçtikten sonra kuvvetli etkilerini Arslan Burçları’na göstermeye başlayacak. Değişiklik ve yenilik getirecek Uranüs Arslan Burçları’na , Aslında Arslan Burcu direnmese değişiklik iyi gelecek. Arslan Burçları sabit olduğu için bu değişiklikler kendilerini zorlayacak. Çevresini , yerini , etrafındaki insanlara değişecek. Aslında Arslan Burçları için bu seneki en önemli etki tutulma etkilerinin azalması ve Uranüs Boğa Burcu etkisi. Arslan Burçları’nın pek hoşuna gitmeyecek Uranüs’ün Boğa Burcu’na geçmesi ve etkileri. Çok keyif almayacaklar bu değişikliklerden ve süprizlere de kapalı olacaklar. Yeniliklerin peşine takılmayacaklar. Ama kadersel etkilere de karşı koyamayacaklar.

   Jüpiter şansın ve fırsatın gezegeni , Yay Burcu’nda Arslan Burçları’na çok iyi gelecek. Keyiflendirecek bu sene boyunca. Arslan Burçları keyifli insanlardır. Yardımsever , yönetici , cömert . Bu özellikleri onlara bu sene artı olarak dönecek. Fırsatlar hem onlara gelecek hem de fırsatlar verecekler etraflarındaki kişilere. Eğlence ve sosyal alanları artacak. Hayranları artacak ve mutlaka bu sene aşk gelecek Arslan Burçları’na.

 

Astrolog Beliz AKTAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar