BAŞAK BURCU 2019 YILI YORUMU
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

BAŞAK BURCU 2019 YILI YORUMU

10 Ocak 2019 - 16:09

BAŞAK BURCU 2019 YILI YORUMU

   2019 senesİ Başak Burçları’na da şanslı gelecek. Özellikle ele avuca sığmaz , ne yapacağı kestirilemeyen , süprizleri seven Uranüs Mart Ayı itibarıyla Boğa Burcu’ndaki seyahatiyle Başak Burçları’na şanslı ve süprizli gelecek. Değişim & dönüşüm kapıları Başak Burçları için açılacak. Mal sahibi olma veya sahip olduğu mallar , özel hayatı , evlilik , aile hayatı, geliri ve temel taşlarını ortaya koyduğu ilerletmeye çalıştığı tüm işlerle ilgili şans ve fırsat Uranüs etkisiyle Başak Burçları’na  , ayaklarına gelecek.

   Oğlak Burcu’ndaki Plüto etkisi de uzunca bir süre burada Oğlak Burcu’nda kalarak , değiştirmek , dönüştürmek istediği veya değiştirip , dönüştürmek istediği konularda  , Başak Burçları’na tam destek olacak. Plüto sert bir gezegendir. Temeli sağlam olmayan hiçbir şeyi bırakmaz. Dediğini mutlaka yapar ve yaptırır. Oğlak Burcu’ndaki Plüto da sorumluluk , sağlamlık ve kalıcılık verir. Özellikle sağlam , kalıcı etkili eşler , kararlar ve etkiler istiyorsanız hayatınızın çeşitli alanında bu etkiyi mutlaka değerlendirin derim.

    Neptün Balık Burcu etkisi de uzun süre gökyüzünde yerini alacak. Başak Biraz daha Burcu’nda Neptün biraz daha negatif etkide çalışacak. Fakat; unutulmaması gereken bizim gökyüzü etkisi ve haritamıza yansıyan etkiyi  nasıl kullanmamız gerektiğini bilmek ve o yöne o enerjiyi pozitif olarak yönlendirmek. Başak çift karakterli bir burçtur. Başak Burcu olarak bu yüzden Neptün sizde çok etkili olacak. Eğer olumlu anlamda Neptün’ün burcunuza etkisini yönetmek isterseniz ; dua edin , maneviyatınızı , inancınızı kuvvetlendirin. Bu sizi istek ve hedeflerinize odaklarken sizi de psikolojik olarak güçlendirir , vesvese , kafanızda olayları kurma ve depresyondan korur. Ruhunuzu çalıştırır. Bir nevi siz Neptün’ün huyuna gider , ona bu anlamda uyar, Neptün’e hizmet edersiniz. Yoksa kayıp  ,kurban ruh durumu , olayları net görememe , karar alamama gibi durumlar söz konusu hakim olur hayatınızda. Neptün’den kaynaklı lütfen bu konuda çok dikkatli olsun Başak Burçları , sudan gelecek durumlara karşı , ( evde su borularının patlaması , su basması , deniz kazası , denizde boğulma tehlikesi atlatmak , gıda zehirlenmesi  , ilaç ve alkole karşı eğilimler bu dönemde fazla olur. Buna dikkat edin.

      Satürn Oğlak Burcu etkisi , Plüto gibi Başak Burcu’na çok olumlu , sağlam ve kalıcılık sağlayacak etkiler verir. Sorumluluk alın. Sorumluluk aldığınız konuyla ilgili olay ve duruma hakim olacaksınız. Satürn size hayatınıza bu sene yeni iş , yeni işler , yeni güzel yöneteceğiniz  , yöneticisi olacağınız işler getirecek. Bu sağlam etkiyi mutlaka olumlu yönde kullanarak , strateji ve planınızla çalışmaya başlayın derim.

    Jüpiter Yay Burcu etkisi maalesef siz Başak Burçları’na anlatıldığı  ,yazıldığı gibi her şeyi güllük gülistanlık getirmeyecek. Bakın yazımın diğer paragrafında da belirttim Başak Burcu Jüpiter Yay etkisini daha çok aşırı iyimserlikten yana çok sıkıntı alır. Bir diğer şekliyle de kötümser olarak da durum ve olayları büyütürsünüz. Jüpiter etkisi Başak Burçları’na tavsiyem , olayları ve durumları daha net anlamadan , karar vermemeniz yönünde olacak bu sene için. Bir de lütfen sözlerinize , dilinize dikkat edin. Sivri dil veya sivri , karşı tarafı incitecek sözler bu sene başınızı Jüpiter etkisiyle çok ağrıtabilir.

 

Astrolog Beliz AKTAN

 

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar