Gökyüzü'nün ve Bizlerin Enerjileri Bu Hafta Değişmeye...
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

Gökyüzü'nün ve Bizlerin Enerjileri Bu Hafta Değişmeye Başlıyor!

12 Kasım 2018 - 13:47

12 Kasım - 18 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları:

Gökyüzü’nün ve Bizlerin Enerjileri Bu Hafta Değişmeye Başlıyor!

Haftaya geçen hafta 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı kuvvetli etkisi ile başlarken başrolde Mars olacak . Pazartesi , Salı gökyüzü Ay Oğlak etkisi hakimken , Salı akşamı , Cuma sabahına kadar Ay Kova herkesi etkileyecek. Cuma sabahı Ay Balık Burcu’na geçiş yaparken , 16 Kasım 2018 Cuma gece yarısından sonra Mars Balık Burcu’na geçecek. 6 aydır Kova Burcu seyahatini bitiren Mars , önümüzdeki 2 ay Balık Burcu’nda misafir olacak. Aynı gün 16 Kasım 2018 Cuma günü Venüs Terazi’deki Retro hareketini bitirip , düz harekete başlayacak. Fakat; enerjilerin baş döndürücü etkiyle değiştiği bu hafta Merkür 16 Kasım 2018 Cuma günü durağan hareketiyle Retro’nun 3 haftalık başlangıcını verecek. Bu etkilere göre haftalık burç ve yükselen burç yorumlarına gelirsek ;

 

Koç Burcu ve Yükselen Koç Burcu :

Bu haftaya yöneticiniz Mars’ın daha kendini hissettirir etkisiyle merhaba diyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Koç Burçları’nda etkisini daha fazla hissettirecek.Bu hafta daha tutkulu ve daha motivasyonunuz yüksek bir hafta.Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi yorucu sorumluluklarla , uzun vadeli ,sistemsel çalışmalar kurmakla ve yönetmekle geçecek. Kimi Koç Burçları bu 2 gün aile büyükleriyle de ilgilenebilir. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Güçlü kişilerden alınan desteklerle uzun vadeli sistemsel çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Özellikle gelecek planları ve kariyer gelirini arttırmak gibi düşüncelerinizi bu 2 gün daha iyi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda son 6 aydır Kova’da olan yönetici gezegeniniz Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda adeta kapalı kapılar ardına çekilip , orada inzivada , gizlilik içinde çalışmak isteyeceksiniz. Bu etkinin fazlasına kaptırmak siz Koç Burçları’na birkaç gün iyi gelse de fazlası sizi adeta yok eder. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin hem ikili ilişkiler hem de ortaklık gibi konularda ‘ kendimi daha iyi nasıl dışarıya ifade edebilirim?’ diye sormanıza neden olacak. Eski özellikle Eylül Ayı’ndaki bu durumlarla ilgili konular tekrar gündeminize gelebilir.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Aman dikkat! Özellikle Koç Burçları yurtdışıyla ilgili ticarete , seyahat planlarına , uçak biletlerine , gümrük işlerine ve hukuksal her türlü işlerine bir süre dikkat etsinler derim.

Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Burçları:

Bu haftaya Mars’ın daha kendini hissettirir etkisiyle giriş yapıyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Boğa Burçları’nda hangi konuyu hayatınızda tercih ediyorsanız o konuda yoğun etkisini hissettirecek. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi kariyer hayatı ve sosyal çevrede hareketlilik verecek. İletişimin kuvvetli olduğu bu iki günde , yeni bir eğitim veya kursa da katılma kararı alabilirsiniz.Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Kariyerimiz ve yaşam şeklimizle ilgili güçlü kararların arifesindesiniz. Düşüncelerinizi bu 2 gün daha iyi değerlendirebilirsiniz. Yaşam şeklinizle ilgili değişim için aile büyüklerinden fikir almak isteyeceksiniz.Aynı zamanda son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda hedef ve hedef planları için çabalarken , güçlü insanların desteğini , sosyal çevrenizden daha fazla hissedeceksiniz Mars Balık sürecinde bu önümüzdeki 2 ay boyunca. 16 Kasım 2018 Cuma yönetici gezegeniniz Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin hem iş hayatınızda , görevleriniz ve sorumluluklarınızın artmasını müjdeler. Eylül Ayı’nda gündeme gelen fakat; bir türlü yol kat edemediğiniz iş hayatınızdaki yaşadığınız talihsizliklerinizin de sonu olacak gibi görünüyor. 16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Boğa Burçları bu süreçte gizli kalmış konular açığa çıkabilir. Başkalarıyla paylaştığınız ortaklıklarda bu durumu yaşayabilirsiniz. Kişilerle bozuşma , paylaşımlarınızı ayırmak isteseniz de bu durum size sıkıntı verir. Hırsınıza yenilmeyin. Bizim dışımızda gelişen durumlarda da bu süreçte biraz kaderci olmakta fayda var derim. Yoksa sizin için tamir edilemeyen , geri dönüşü olmayan durumlar olabilir.

İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Burcu :

Bu haftaya Mars’ın daha kendini hissettirir etkisiyle başlıyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi İkizler Burçları’nda etkisini biraz daha zorlayarak hissettirecek. Mars’ın İkizler Burcu’na zıt etkisi sizi zorlayacak. Gelelim hafta geneline ;Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi para , borçlar , kazançlar , gelirleri yönetmekle geçecek. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Ticarette alanınızı değiştirmek veya yeni pazarlar elde etmek için bağlantılarınız veya seyahatleriniz olabilir. Her ne kadar Kova Burcu son derecelerindeki Mars daha da size baskısını açısal olarak arttırsa da siz ruhsal anlamda oldukça iyi olacaksınız. 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Bu süreçte 2 ay sizi Mars Balık verdiğiniz taahhütlerinizi yerine getirmek için çalıştıracak. Bu durum özellikle sizin için toplum önündeki imajınız , portreniz için çok önemli. Bu süreç sizi Ateş Mars , Su Balık enerjisi içinde dengesiz , agresif yapabilir. Aile büyükleri , yaşta büyük iş arkadaşları veya patronlarla da tartışmamaya gayret edin. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizi oldukça rahatlatacak .Çünkü; kendinizi göstermek , kendinizi gerçekleştirmek için Eylül Ayı’nda karşınıza çıkan fakat bir türlü değerlendiremediğiniz fırsatlar tekrar sizin ayağınıza gelecek. Yaratıcı fikirleriniz bu süreçte daha rahat ifade edersiniz. 16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda yönetici gezegeniniz Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Bu süreçte İkizler Burçları kendine en çok ‘ Ben İnsanlara nasıl davranıyorum , insanların bana yansıttığı davranışlar neler?’ olmalı. Yanlış anlama , yanlış anlaşma gibi durumlara imkan vermemek için bu 3 hafta bu soruyu sık sık kendinize sorun derim.

 

Yengeç Burcu ve Yükselen Yengeç Burcu :

Bu haftaya Mars’ın sizin kendinizi ortaya koymak istediğiniz konuyla ilgili desteğiyle başlıyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Yengeç Burçları’nda yaratıcılık , kendini gerçekleştirme etkisiyle daha fazla hissettirecek. Bu hafta daha yaratıcı , yeni fikirleri ortaya koyan , tutkulu ve daha motivasyonunuz yüksek bir hafta. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi kendinizi dışarıya karşı ifade etme , dışa açılma gibi etkilerle geçecek. Kimi Yengeç Burçları bu 2 gün eş veya sevgilileriyle de ilgilenebilir. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Maddi paylaşım veya hisseli para , mal , taşınmaz varlıklarla ilgili sevimsiz durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle Mars Burcu son dereceleri Kova etkisi ortalığı daha da sizin için karıştıracak gibi. Son 6 aydır Kova Burcu’nda Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda fikirler , düşünceler son günlerde yaşadıklarınızla meşgulken , akrabalarınız , yaşıt kuzenlerinizin yakın yerlere seyahatlerine eşlik etmeniz havanızı değiştirecek. Bu seyahatlerde trafiğe , trafikte tartışmalara dikkat edin. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizi aile ilişkilerinde düzelme , ruhsal olarak kendinizi daha iyi hissetme ve ifade etmek gibi konularda destekleyecek. Eylül Ayı’ndaki ailevi durumlarla ilgili eski konular tekrar gündeminize gelebilir.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. İş hayatınızda yanlış anlaşmalar , iletişimsizlikler söz konusu olabilir. Günlük hayat koşturmacası içinde de temponuz daha da artar , bu dönem sağlığınıza da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Özellikle rutin kontrolleri ihmal ettiyseniz , bunlarla ilgili yeni belirtiler Merkür Retrosu’nda önünüze tekrar çıkabilir.

Arslan Burcu ve Yükselen Arslan Burcu :

07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Arslan Burçları’nda etkisini daha fazla hissettirecek.Bu hafta daha destekleyici gökyüzü etkileri Arslan Burçları için olacak.Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi iş hayatınızda sorumluluk alma , iş işleyişinin artması , koşturmaca içinde olmanıza sebep olacak.Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Düşmanlarınıza karşı sakin olmanızı tavsiye edeceğim günlerden geçiyorsunuz. Kinli söz , davranış ve rekabet içeren meydan okumaların şu an sırası değil. Kova Burcu son derecelerinde olan Mars biraz agresif sizin için. Aynı zamanda son 6 aydır Kova’da olan yönetici gezegeniniz Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda adeta krizlerle uğraşmaya Mars Balık Burcu etkisinde de devam edeceksiniz gibi. Tolere edilemeyecek durum ve davranışlardan kaçınmanızı yoksa bu durumlar sizin için geriye dönüşü olmayacak parçalanma , kayıp , yıkım yaratabilir. Siz sakin kalırsanız , gökyüzü destekleyici etkisi size yardımcı olacak bu süreçte. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Eski ilişkilerle tekrar oturup , düzgünce konuşup , anlaşabileceğiniz günler. Tabi hala bu kişiler gündeminizdeyse. Çünkü; Terazi Venüs etkisi sizi daha da etkileyici bir hale getirecek. Tatlı dil ve ikna yeteneğini adeta bu günlerde konuşturacaksınız.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Yaşam enerjinizin çekildiği gibi olduğunuz günler Merkür Retrosu süreci içinde hayatınızda olacak. Kendini ifade edememe , hatta biraz kendi kendine kalma , inzivaya çekilme isteği ve bir hobi edinmek için aslında şimdi zamanı değil. Kendinizi gerçekleştirmek istediğiniz konularla ilgili düşünmek için önünüzde güzel bir 3 hafta var. ‘Değerlendirin , Merkür Retro bitiminde de hayata geçirin’ derim. Ne de olsa karamsar olmayın Retro Yay Merkür de olsa , Yay Burcu ve Arslan Burcu arası oldukça güzel , destekleyici etkiler var gökyüzünde sizin için.

 

Başak Burcu ve Yükselen Arslan Burcu :

07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi sizin biraz olsun hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olacak. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi eğlenceli etkinlikler, faaliyetlere sebep olacak. Yaratıcılığınızın artacağı faaliyetler içinde olacaksınız. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Koşturmacalı günlük hayatınız sizi güçten , enerjiden düşürüp , kalabalık tempo başınızı döndürebilir. Sağlığınıza dikkat etmenizi , özellikle Kova Burcu’nun temsil dolaşım sistemine dikkat edin. Evcil hayvanınız varsa ufak & tefek sağlık problemi de yaşayabilir , veterineri ziyaret edebilirsiniz. Kova Burcu son derecelerinde olan Mars da biraz stresli sizin için. Kova Burcu’ndaki Mars 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Krizlerle uğraşmaya Mars Balık Burcu etkisinde de devam edeceksiniz gibi. Ortaklarınız , ikili ilişkiler sizi bu hafta biraz uğraştıracak gibi. Mars Balık enerjisi , Ateş ve Su sizin biraz dengenizi şaşırtabilir. Tolere edilemeyecek durum ve davranışlardan kaçınmanızı , yüksek stres ve davranışlardan uzak kalmanızı tavsiye ederim. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Para ile ilgili konular tekrar sizi meşgul edecek. Özellikle Eylül Ayı’nda gündeminize gelen para durumları tekrar önünüze gelecek. Bekleyen gelmesi gereken paralar size gelebilir veya ertelediğiniz ödemeler tekrar ödeme planınıza girebilir.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Merkür Retrosu süreci içinde tüm gündem aileniz ve aile büyükleri olacak. Aile içinde çaba sarf etme, ikna etme, destek görme gibi çabalarınız olurken , kendini ifade edememe , hatta biraz kendi kendine kalma , inzivaya çekilme isteğiniz söz konusu olacak.Aile konularıyla ilgili düşünmek için önünüzde 3 hafta var.

 

Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Burcu :

Bu haftaya Mars’ın etkisiyle başlasanız da , yöneticiniz Venüs güzel etkiler size getirmeye hazırlanıyor. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Terazi Burçları’nda da etkisini daha hissettirecek. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi sizi aile konularına yönlendirse de , kendi içinizde sessiz , sakin ev ortamınızda olmak isteyeceksiniz.Evinizin dekoru , evinizde şekil değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Terazi etkisi size bu hafta daha burcunuza uygun konulara yönlendireceği için belki yeni bir hobi veya sanatsal faaliyetler içerisinde olabilir hem bu durum size Ay Kova etkisi kalabalıklarla da olma durumunu verir. Son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda sizin iş hayatınız , günlük işleriniz hareketlenecek. Önümüzdeki 2 ay boyunca Mars Balık Burcu etkisi bu dengeyi iyi kurmanızı tavsiye ederim. Zaman zaman sizde bu tempo yetersizlik , hiçbir şeye yetemiyor durumu yaratabilir. Sakin ve planlı olun. 16 Kasım 2018 Cuma yöneticiniz Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin için adeta bir şölen havasına dönüşecek. Çünkü ; Retro süresince ertelediğiniz estetik ameliyatları , güzellik reçeteleri , bakım vs… Venüs’e özel ne varsa gerçekleştireceksiniz.Bu da sizin havanızı değiştirip , güveninizi daha da arttıracak.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. , yanlış diyaloglar akraba ve kuzenleriniz arasında söz konusu olacak. Yoğun iş hayatı temposundaki Terazi Burcu’na bir tavsiyem de telefon görüşmeleri , anlaşma , sözleşme ve karşı tarafa verilen taahhüt gibi konularda yanlışlık olmaması için dikkatli olun ve yazarak lütfen 3 haftalık Merkür Retro sürecinde çalışın derim.

 

Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Burcu :

Bu haftaya yöneticiniz Mars’ın daha kendini hissettirir , size daha şifalı , sizi daha kendine getiren etkisiyle haftaya merhaba diyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Akrep Burçları’nda etkisini daha da fazla hissettirecek.Bu hafta daha tutkulu ve daha motivasyonunuz yüksek bir hafta. Tuttuğunuzu adeta koparıyorsunuz. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi iş için kısa , yakın civarlara seyahatler , karşılıklı telefon trafiği , belki de bitirilmesi , artık sonuca gelinen anlaşmaların telaşı içinde geçecek. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Akrep Yeni Ay’ı etkisi , zaman zaman Akrep’in kendi kendine kalma isteği , Kova Burcu karmaşası içinde özellikle hem Ay Kova , hem de yöneticiniz Mars’ın Kova Burcu son derecelerinde olması bu duygu , ruh durumunu size daha çok yaşatmak isteyecek. Bu size bir nevi yeniden güç toplamak şarj olmak gibi gelecek. Son 6 aydır Kova’da olan yönetici gezegeniniz Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Sizi ikili ilişkiler , yaşam enerjiniz ve yaratıcılığınızla ilgili zaman zaman gel gitler yaşatacak. Bir tarafta ateşli yöneticiniz Mars , diğer tarafta su grubu destekli Balık etkisi , bu durumu size yaşatacak gibi.Eğer çocuk sahibiyseniz , afacanlar sizi biraz bu süreçte bitmek , tükenmek bilmeyen enerjileriyle yoracaklardır. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin hem ikili ilişkiler hem de ortaklık gibi konularda hatta size karşı tavırlı olan insanlara karşı da gç kazanmanıza neden olacak. Eylül Ayı’nda gündeminize gelen , kapanmayan , sonuca ulaşmayan konulara artık tatlılıkla , istediğiniz şekilde son noktayı koymak için gökyüzü Venüs Terazi düz hareketinde sizi destekliyor. Belki ortaklığın bitirilmesi , belki ikili ilişkilerin iyice düşünülerek , karşılıklı diyalogla bitirilmesi söz konusu olabilir. Her türlü durumda son derece uzlaşmacı ve bu anlamda eliniz çok güçlü.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Aman dikkat! Para , ödeme , tahsilat hatta belki de sıkıntılı hisseli paralar , unutulan ödemeler hayatınıza gündem getirecek şekilde yeniden girecek. Çözüm üretecek bir süreçteyse hareket edin derim , eğer değil yeni karşınıza çıktıysa bu 3 haftalı Merkür Retro sürecinin geçmesini bekleyin ve öyle hareket edin derim siz stratejik , planlı akreplere.

 

Yay Burcu ve Yükselen Yay Burcu :

07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Yay Burçları’nda da etkisini daha hissettirecek. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi para konusuyla ilgili sorumluluklarınızı arttırıyor , para gelir , gider dengesi sizin için önemli olacak bu hafta. . Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Biraz para , tahsilatlar biraz da ihmal ettiğiniz işlerle ilgili telefon trafiği, yazışma , email belki de seyahatler gerçekleştireceksiniz. Bu trafik yurtiçi veya yurtdışı konularıyla da ilgili olabilir.Son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Bu dönemde aile büyükleri ile ilgilenme , onlarla daha fazla zaman geçirme , ziyaretler hayatınızda etkin olacak. Belki harita etkisi sizin ailenizin yanına veya ailenizin yakınına taşınma gibi bir düşünceniz olabilir. Tavsiyem Merkür Retrosu ve Mars Balık etkisi de bitsin ve taşının derim. Daha net bir karar verirsiniz.16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin iş , çalışma hayatınıza etki etse de , günlük temponuz da hareketlenir. Ama daha çok burcunuzda Merkür Retrosu etkisi de sizi hasta düşüren , sizi yoran düşücelerin artması olarak hayatınızda yerini alır. Kafanıza bu sıra çok şey takmamaya gayret edin. Zihinsel yorgunlukla başlayan durum , bedensel yorgunluk sora da hastalık olarak size kendini gösterebilir.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Aman dikkat! İletişim sizin için bu süreçte çok önemli. Yanlış anlaşılmalar sizi sonradan taahhüt etmediğiniz durumların sıkıntısına sokmasın derim.

 

Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Burcu :

Bu haftaya Mars’ın daha kendini hissettirir etkisiyle siz Oğlak Burçları da haftaya merhaba diyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Oğlak Burçları’nda etkisini daha fazla hissettirecek.Bu hafta daha ciddiyetiniz , sorumluluğunuz , gelecek planlarınız yüksek bir hafta.Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak burcunuzda size yorucu sorumluluklarla , uzun vadeli ,sistemsel çalışmalar kurmakla ve yönetmekle geçecek. Oğlak Burcu için bu 2 gün ciddiyet ve resmiyet anahtar kelime olabilir. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Güçlü kişilerden alınan desteklerle uzun vadeli sistemsel çalışmalarınıza devam edeceksiniz. Özellikle gelecek planları ve kariyer gelirini arttırmak gibi düşüncelerinizi bu 2 gün daha iyi değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda sizin hala bitmek tükenmek bilmeyen bir telefon trafiğiniz , bilgi alışverişiniz ve seyahatleriniz olabilir.. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin kariyer , meslek konularında Eylül Ayı’nda gündeme gelen ama bir türlü netleşmeyen durum ve pozisyonlar tekrar gündeme gelir. Hatta önünüze gelecek. Bu size yeni başlangıçlar fırsatı getirecek.16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Bu süreç sizi şifalanmak için kendi içinize çekecek. Adeta inzivaya çekilip , müthiş bir gizlilik içinde olacaksınız. Hem zihinsel hem bedensel şifalanmanız için size bu süreç şart. Biraz bilinçaltı , biraz hayaller , biraz iç dünyanız , sizin şifalanmanız için yapılması gereken ne varsa destekleyecek sizi.

Kova Burcu ve Yükselen Kova Burcu :

Bu haftaya hem Yeni Ay etkisi Mars hem de 6 aydır burcunuzda misafir olan Mars’ın daha kendini hissettirir etkisiyle merhaba diyorsunuz. 07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Kova Burçları’nda Mars ‘tan dolayı kuvvetli hissettirdi. Bu hafta daha tutkulu ve daha motivasyonunuz yüksek bir hafta. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi sizi krizlerde başrol oynatsa da , o kaosun karmaşanın içinde krizi yine de oldukça iyi yöneteceksiniz. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Pratik düşünceler hızlı , çözümcül projeler , yenilikler , fikirler sizi destekleyecek. Sizin burcunuzda Ay etkisi size çok iyi gelecek. Kendinizi daha rahat ve etkili hissedeceksiniz. Son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda biraz daha rahat nefes alacağınız günler önünüzde olacak. Bu süreçte gündem para , gelirler olacak . Zaman zaman sizi daralmaya zorlasa da zaman zaman da bol destekli etkisiyle hayatınızda olacak.16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin için güzel , lüks , keyifli yurtdışı seyahatleri yapmanız için size fırsatlar verecek. Sıcak iklimler , sıcak ülkeler , tatil planları sizin içinizi ısıtacak. Ani bir karar gibi de olsa aslında Eylül Ayı’ndan beri sizin planladığınız , istediğiniz seyahatlerdi. 16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Burada çok hassas bir denge var. Eylül Ayı’nda planladığınız seyahatleri hayata geçirmek size sıkıntı yaratmazken eğer Merkür Retro süresince gelişen seyahat planlarınız varsa aman dikkat! Merkür Retro bitmesini bekleyip hayata geçirmeniz sizin için daha uygun olur.

Balık Burcu ve Yükselen Balık Burcu :

07 Kasım 2018 Çarşamba günü gerçekleşen Akrep Yeni Ay’ı etkisi Balık Burçları’nda etkisini daha fazla hissettirecek. Destekleyici , güzel etkiler var Balık Burçları için. Pazartesi ve Salı günü Ay Oğlak etkisi sosyal çevreyle yapılan aktivite , etkinlik , organizasyonlarda başı çekeceksiniz. Arkadaş gruplarının aranan ismi siz olacaksınız.. Salı akşamı itibarıyla Cuma sabahına kadar Ay Kova Burcu’nda olacak. Tam size uygun ruh durumu içinde olacaksınız Balık Burçları. Daha geri planda , daha sakin , daha içinize dönük , içsel 2 gün sizi şifalandıracak. Ruhsal şifalanma size iyi gelse de son 6 aydır Kova’da olan Mars , 16 Kasım 2018 Cuma günü itibarıyla Balık Burcu’na geçecek. Aynı zamanda Ay da Balık Burcu’na geçecek. Hareketli bir Mars Dönemi sonunda sizi bu süreç burcunuzda sağlık evinizden biraz zorlayacak. Belki biraz yorgun , güçsüz hissedebilir ,yapılması gerek rutin kontrolleri yaptırmak isteyebilir veya şimdiye kadar hiç sizi etkilemeyen durumlar ortaya çıkabilir. Balık endişesi olmadan duruma hakim olmak söz konusu olacak bu Günlerde. Ateş ve Su enerjisi sizde hormonal etkiler de yaratabilir. 16 Kasım 2018 Cuma Venüs Terazi’de artık düz hareketine geçecek. Bu sizin para gelirleriniz , bütçeniz ve ödemelerinizle ilgili sürece bu sefer daha hakim olmanızı sağlayacak. Eylül Ayı’nda gündeme gelen ama bir türlü hayata geçiremediğiniz gelirler size gelmeye başlayabilir. .16 Kasım 2018 Cuma gün aynı zamanda Merkür Durağan harekete geçip birkaç gün sonra da Retro yani geri harekete geçecek. Özellikle bu süreçte emin olmadan sakın bir vaad , taahhüt ve garanti kimseye vermeyin. Bu durum sizin vaad ettiğiniz gibi çıkmazsa özellikle toplum önündeki sizi olumsuz yönde etkiler ve güven kaybına sebep olur.

 

Astrolog BELİZ AKTAN

 

 

 

 

.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar