İKİZLER BURCU 2019 YILI YORUMU;
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

İKİZLER BURCU 2019 YILI YORUMU;

29 Aralık 2018 - 15:40

İKİZLER BURCU 2019 YILI YORUMU;

2019 yılında İkizler Burçları’na en çok , en büyük etkileri kolektif gezegenler yani Uranüs , Neptün , Plüto yapacak. Zamanın , çalışmanın , disiplinin ve karmanın gezegeni Satürn de kolektiflerden geri kalmayarak İkizler Burcu’na tüm 2019 yılı boyunca etki edecek.

Hayaller , sezgiler , sis perdesi , engel , net görememe , bağımlılık etkisi yaratan ama diğer taraftan da hayallerimizi bize sunan Neptün gezegeni Balık Burcu’nda seyahatine devam ediyor. Neptün Balık aslında İkizler Burcu’na pek iyi gelmeyecek. İkizleri adeta ters & düz yapacak. Tavsiyem emin olmadan herhangi bir iş herhangi bir olaya girmemeleri. Dikkatli hareket etmeleri. Ruhsal anlamda da kendilerine çok dikkat etsinler. Ruhsal çöküntü , herhangi bir ilaç kullanmaya başlama , ilaçların dozunu arttırma gibi durumlar yaşayabilirler. Aslında İkizler Burçları’nın doğalarına uygun olarak spor yaparak bu zamanı atlatabilirler. Neptün İkizler Burcu’nda çok etkili olmakla beraber İkizler Burçları’nın pek istediklerini bu sene sunmayacak. Gerçekler , beklentiler ve gelen durumlar çok farklı olacak.

Balık Burcu’ndaki Neptün etkisi inişli & çıkışlı bir yıl yaşatırken İkizler Burcu’na , diğer ele , avuca sığmaz , beklenilenin tersini yapan kolektif gezegen Uranüs Koç Burcu’nda geri hareketindeyken de İkizler Burcu’na beklenmeyen süprizler , değişimler verir.

Jüpiter Yay Burcu etkisi maalesef İkizler Burcu’na pek iyi gelmeyecek. Çünkü ; Jüpiter etkisi çoğaltırken , arttırırken bu kez İkizler Burçları’na ‘ölçülü ol ! ‘ diyor. Abartmamak , büyütmemek gerekecek tüm yıl boyunca.

 

 

Astrolog Beliz AKTAN

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar