TERAZİ BURCU 2019 YILI YORUMU
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

TERAZİ BURCU 2019 YILI YORUMU

10 Ocak 2019 - 16:19

TERAZİ BURCU 2019 YILI YORUMU

     Terazi Burçları da 2019 yılına umut ve motivasyonla ‘merhaba’ derken, aslında sorumluluk almaları gereken bir yıla ‘merhaba’ dediklerini çok kısa sürede anlayacaklar. Bu sene kolektif gezegenlerin transitine maruz kalacak Terazi Burçları biraz zorlanacaklar. Fakat; bu zorlanma onlara aslında gereksiz gibi gelse de değişim için olması gereken , sistemsel bir etki olacak.

  Öncelikle Terazi Burçları bu sene Oğlak Burcu’nda olan Plüto gezegeni sebebiyle temeli sağlam olmayan, değişmesi , dönüşmesi gereken ne varsa bu değişime , bu dönüşüme maruz kalacak. Terazi Burçları’nın hayatını kökten değiştirecek. Bu değişim Terazi Burçları’nı sıkacak. Çok önemli değişimler yaşayacaklar , tamamen kadersel. Direnirlerse sıkıntı yaşayacak Terazi Burçları. Çünkü; bu değişim & dönüşüm hayatlarında olmak zorunda.

  Diğer kolektif gezegen Uranüs , özellikle Mart Ayı ortası itibarıyla Boğa Burcu’na geçince  , Uranüs ele& avuca sığmaz  , dediğinin tersini yapan , değişim& dönüşüm  , anilikler ve süpriz getiren bir gezegen. Terazi Burçları’nı yeniliklere zorlayacak. Bu sürpriz ve yenilikler çok şaşırtıcı gelecek ve Terazi Burçları’nın hoşuna hiç gitmeyecek. Aslında tamamen Terazi Burçları’nın zor karar vermesi ve değişimi sevmemesinden kaynaklı bu ön yargı. Bekar olan Terazi Burçları evlenecek , evli olan Terazi Burçları evliliklerini yeniden gözden geçirecekler. Terazi için bunlar çok zor kararlar. Çünkü; onlar böyle hayatını değiştirecek kararlar alırken çok düşünür ,zor karar verirler. Her ne kadar değişken bir enerjiye sahip de olsa Terazi Burçları , Uranüs Boğa Burcu’ndayken zorlanacak diğer değişken enerjiye sahip  Koç , Yengeç ve Oğlak Burçları gibi.

  Satürn sorumluluk veren gezegen. Oğlak Burcu’nda yoluna devam ederken , Terazi Burcu’nu  , Terazi Burcu’nun aklı , duygusu ve düşüncesiyle düşününce tabi zorlayacak. Aslında Terazi Burçları’na program yapması , sistem kurması , daha prensipli olması için etki ederken Terazi hayatın keyfini yaşamak , yemek , moda, sanat , keyifle ilgilenmek ister. Hayatı disipline eden Satürn etkisi Terazi Burcu’nu sıkıntıya sokar. Kaygılanır , tedirgin eder. Aslında burada Satürn için hareket etse hayatı çok daha  kolaylaşır.

  Şans , bolluk , büyüten enerjiyle bu sene Yay Burcu’nda hayatımıza etki eden Jüpiter gezegeninin Yay Burcu’ndaki etkisini hayatına çekmek isteyen Terazi Burçları’na tavsiyem Satürn’le beraber iyi geçinerek , Satürn’ün size sorumluluk getireceği alanları çalıştırarak hayatınıza Jüpiter’in bolluk , bereket ve iyicil büyüten enerjisini de çekersiniz sevgili Terazi Burçları.

 

Astrolog Beliz AKTAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar