YENGEÇ BURCU 2019 YILI YORUMU:
Beliz Aktan

Beliz Aktan

Astrolog / belizaktan@hotmail.com

YENGEÇ BURCU 2019 YILI YORUMU:

15 Ocak 2019 - 17:59

YENGEÇ BURCU 2019 YILI YORUMU:

   Hayatlarının tümüyle değişeceği yaklaşık 1.5 senelik sürece girdi Yengeç Burçları. Kadersel etkiler , kadersel döngüler. ‘Kader yazılmış , siz hiç  müdahale edemezsiniz. ’durumu söz konusuyken Yengeç Burçları için özellikle 2019 yılında gerçekleşecek 5 adet Güneş ve Ay Tutulmasıyla bu durum kalıcı etkilerini yaşatacak.

   Hassas Yengeç Burçları için Kolektif Gezegenler’in etkisiyle değişim & dönüşüm etkisiyle mücadele etmek durumunda kalacaklar. Kendi hayatlarına , durumlarına ve duygularına sıkı sıkıya bağlı Yengeç Burçları için bu zor olsa da , mücadele etme yerine , hayatlarında yeniye yer açmaları oldukça kendilerine iyi gelecek.

    Temeli sağlam olmaya hiç birşeyi yerinde tutmayan Plüto gezegeni hassas Yengeç Burçları’nda çok aha yoğun etki edecek tüm sene boyunca. Yaşanan olaylar, hayat tecrübeleri hayatlarında derin izler bıraksa da , maalesef Plüto etkileriyle bu durum ve olaylara bağlı Yengeç Burçları’nı biraz daha zorlayıcı etkiyle, etkileyecek.

  Kolektif Gezegenler’den Neptün ise ( hayaller , niyetler , algılar , rüyalar , sis perdesi , net görememe gibi durumlar temsil ettiği konular ) Balık Burcu’nda olması sebebiyle  , Su Grubu’nda olan Yengeç Burcu’na tüm sene olumlu etki yapacak. Hayallerine , niyetlerine kavuşacak. Yengeç Burcu’na Neptün çok iyi gelecek.

  Ele avuca sığmaz Uranüs , Koç Burcu’nda geri hareketinde olsa da 14 Mart’tan sonra Boğa Burcu’ndaki ileri hareketiyle Yengeç Burcu’na köklü değişim & dönüşüm getirecek. Özellikle süprizler , yenilikler….Fakat; Yengeç Burcu değişmek isteyecek mi ? Yeni kendi kabuğundadır , heyecanla yeni bir şeye geçmez , kolay kolay yeni bir şeyi kabul etmez. Fakat; Uranüs de diğer Kolektif Gezegenler gibi dediğini yapar , yaptırır.

   Yengeç Burçları için gökyüzündeki transitte olan Kuzey Ay Düğümü Yengeç’e geçmesiyle beraber bu kadersel etki , döngü başladı. İki kuvvetli gezegen de bu değişimi destekliyor. Yengeç Burçları tamamen duyguları , düşünceleri ve yaşayacakları olaylar , durumlar şu anki yaşam şeklinin tam tersi olacak. Sıkıntılı , kangren olmuş ilişkiler bitecek , ilişki yaşama ve iletişim şekli Yengeç Burçları için değişecek.

    Jüpiter Yay enerjisi de ayrıca sizlere  çok olumlu olarak güzellikler getirecek. Fakat : lütfen bu iyimserlik , iyicillik sizi yanıltmasın. Hemen her şeye inanmayın , kanmayın. Özellikle sizi açık düşmanlarınıza karşı uyarmak isterim. Çok affedeci olmak , defalarca aynı şeyi yapmalarına ve sizi kandırıp , kullanmalarına ,izin vermeyin derim.

  Karmanın efendisi , zamanın , sabrın , sorumluluğun göstergesi Satürn Oğlak Burcu’ndaki transiti Yengeç Burcu’nu daraltacak. Sınırlar getirecek. Daha planlı olması gerektiğini anlatmaya çalışacak Yengeç Burçları’na  , daha sorumluluk almaları gerektiğini , sorumluluk alırlarsa ödülün de geleceğini müjdeler. Satürn her türlü ilişkilerine ciddiyet getirecek , disiplin getirecek , başarı getirecek. Tamamen Satürn’ün etkisi Yengeç Burçları’na , Yengeç Burcu konularıyla ilgili ( aile , ev , evlilik , iç dünya, çocuklar v.s…..) çok iyi gelişmeler getirecek.

 

Astrolog Beliz AKTAN

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar