Yılbaşı yasakları kaçta başlıyor?

Yılbaşı yasakları kaçta başlıyor?

Son Kabine Toplantısının ardından ilan edilen yılbaşına özel 4 günlük yılbaşı sokağa çıkma yasakları bu akşam saat 21'de başlayacak. Yasak 4 Ocak saat 05:00'e kadar kesintisiz sürecek

31 Aralık 2020 - 12:50

Geçtiğimiz Kabine Toplantısının ardından açıklanan yılbaşında 4 gün sürecek sokağa çıkma yasağı bu akşam itibariyle başlıyor. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı da uygulanacak bu kısıtlamaya dair genelgeyi yayımlayarak kamuoyunun bilgisine sundu. 

31 Aralık 2020 - 4 Ocak 2021 tarihleri arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması sırasında, hafta sonlarında (Cumartesi ve Pazar günleri) uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarına dair daha önce illere gönderdiğimiz genelge kapsamında belirlenen usul ve esasların, 1 Ocak Cuma, 2 Ocak Cumartesi ve 3 Ocak Pazar günleri için de geçerli olacak. Hafta sonları balıkçı/balık tezgahları 10.00-17.00 saatleri arasında açık olabilecek Yeni bir karar alınıncaya kadar hafta sonları uygulanan sokağa kısıtlaması süresince balıkçı/balık tezgahı şeklindeki işyerlerinin de Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-17.00 saatleri arasında vatandaşlara hizmet sunabilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uzmanlardan flaş İzmir depremi açıklaması!
Uzmanlardan flaş İzmir depremi açıklaması!
Erdoğan 'Lokanta ve kafeler ne zaman açılacak?' sorusunu yanıtladı
Erdoğan 'Lokanta ve kafeler ne zaman açılacak?' sorusunu...